PAKKL-4756-01
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| برگه داده ها: | PAKKL-4756-01 |
| توضیحات: | CBL CLIP C-TYPE NATURAL ARROW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Cable Supports and Fasteners |
| نوع | Clip, C-Type |
| رنگ | Natural |
| عرض | 0.400" (10.16mm) |
| ارتفاع | 1.170" (29.72mm) |
| طول | 1.240" (31.50mm) |
| سری | KWIK KLIP |
| چسب | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.469" ~ 0.563" (11.91mm ~ 14.30mm) |
| نوع نصب | Arrowhead, Winged |
| اندازه سوراخ پنل | 0.250" (6.35mm) |
| ضخامت پانل | 0.030" ~ 0.060" (0.76mm ~ 1.52mm) |
| مشخصه های نوع | Locking, Round |
| ضخامت مواد | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
| مرکز بسته نرم افزاری به مرکز نصب | - |
در انبار 3064 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.97 | $0.95 | $0.93 |
حداقل: 1