MSNE-12M-01
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Board Supports |
| توضیحات: | BRD SPT SCREW MNT SNAP LOCK 12MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | MSNE |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع برگزاری | Screw Mount |
| نوع نصب | Snap Lock |
| طول--به طور کلی | 0.689" (17.50mm) |
| بین ارتفاع هیئت مدیره | 0.472" (12.00mm) |
| قطر سوراخ پشتیبانی | - |
| قطر سوراخ نصب | 0.169" (4.30mm) Square |
| ضخامت پانل پشتیبانی | - |
| نصب و استقرار ضخامت پانل | 0.063" (1.60mm) |