MNI5/16-12
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers - Bushing, Shoulder |
| برگه داده ها: | MNI5/16-12 |
| توضیحات: | WASHER SHOULDER 5/16 NYLON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Washers - Bushing, Shoulder |
| سری | MNI |
| مواد | Nylon |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.320" (8.13mm) |
| قطر خارج | 0.620" (15.75mm) |
| شانه قطر | 0.360" (9.14mm) |
| طول-زیر سر | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| ضخامت کلی | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | 5/16" |
در انبار 4970 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.47 | $0.46 | $0.45 |
حداقل: 1