IEC-TO-220V-18
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Component Insulators, Mounts, Spacers |
| برگه داده ها: | IEC-TO-220V-18 |
| توضیحات: | INSULATOR RECT TO220 0.220" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Component Insulators, Mounts, Spacers |
| نوع | Insulator |
| رنگ | Black |
| شکل | Rectangular |
| استفاده | TO-220 |
| عرض | 0.690" (17.53mm) |
| ارتفاع | 0.220" (5.59mm) |
| طول | 0.480" (12.19mm) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon, Glass Filled |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | - |
| قطر خارج | - |
در انبار 4596 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.21 | $0.21 | $0.20 |
حداقل: 1