BR1-344-01
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rivets |
| برگه داده ها: | BR1-344-01 |
| توضیحات: | BARBED FASTENR 0.344 1000 PCS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Rivets |
| نوع | Barbed Fastener (2 Piece) |
| رنگ | Natural |
| سری | BR |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon |
| محدوده گریپ | 0.346" ~ 0.502" (8.79mm ~ 12.75mm) |
| ارتفاع سر | 0.093" (2.36mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| طول پرچ | 0.344" (8.74mm) |
| قطر سر | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| قطر سوراخ | 0.281" (7.14mm) |
| قطر پرچ | - |
در انبار 3571 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.48 | $0.47 | $0.46 |
حداقل: 1