17W12503B
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers |
| برگه داده ها: | 17W12503B |
| توضیحات: | FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .765 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Flat |
| سری | MicroPlastics, FW |
| آبکاری | - |
| مواد | Nylon |
| ضخامت | 0.083" (2.11mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.765" (19.43mm) |
| قطر خارج | 1.250" (31.75mm) 1 1/4" |