16FW250032
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers |
| برگه داده ها: | 16FW250032 |
| توضیحات: | WASHER FLAT M6 NYLON NATURAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | FW |
| مواد | Nylon |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.257" (6.53mm) |
| قطر خارج | 0.500" (12.70mm) 1/2" |