091032050TEG
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screws, Bolts |
| برگه داده ها: | 091032050TEG |
| توضیحات: | KNURLED SLOTTED THUMB SCREW, NAT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Screws, Bolts |
| نوع | - |
| سری | MicroPlastics |
| آبکاری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon |
| نوع درایو | Slotted |
| ارتفاع سر | 0.305" (7.75mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | #10-32 |
| قطر سر | 0.395" (10.03mm) |
| پیچ نوع سر | Knob |
| طول--به طور کلی | 0.805" (20.45mm) |
| طول-زیر سر | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
در انبار 15000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.15 | $0.15 | $0.14 |
حداقل: 1