30403160
| سازندگان: | Essentra Access Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cams |
| برگه داده ها: | 30403160 |
| توضیحات: | CAMS FOR QUARTER TURN LOCKS CAM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Access Solutions |
| دسته بندی محصولات | Cams |
| نوع | Cam With Stopper |
| سری | - |
| مواد | Steel, Zinc Plated |
| عرض بادامک | 0.748" (19.00mm) |
| ارتفاع بادامک | 0.236" (6.00mm) |
| طول بادامک | 1.772" (45.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
در انبار 431 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.95 | $0.93 | $0.91 |
حداقل: 1