SG-310SDF 4.0000MM
| سازندگان: | Epson |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SG-310SDF 4.0000MM |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Epson |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | CMOS |
| سری | SG-310SDF |
| رأی | - |
| تابع | Standby (Power Down) |
| فرکانس | 4MHz |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.5V |
| پایداری فرکانس | ±100ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.047" (1.20mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 1.5mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.99 | $0.97 | $0.95 |
حداقل: 1