NH35BP
| سازندگان: | Energizer Battery Company |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Batteries Rechargeable (Secondary) |
| برگه داده ها: | NH35BP |
| توضیحات: | BATTERY NIMH 1.2V 2.5AH C |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Energizer Battery Company |
| دسته بندی محصولات | Batteries Rechargeable (Secondary) |
| سری | NH35 |
| وزن | 65.32g |
| ظرفیت | 2.5Ah |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | - |
| نرخ تخلیه | 500mA |
| ولتاژ-دارای | 1.2V |
| اندازه/ابعاد | - |
| اندازه سلول باتری | C |
| شیمی باتری | Nickel Metal Hydride |
| سبک ختم | Solder Tab |
| زمان شارژ استاندارد | - |
| جریان شارژ استاندارد | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.86 | $7.70 | $7.55 |
حداقل: 1