ECS300
| سازندگان: | EnOcean |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | ECS300 |
| توضیحات: | SOLAR CELL FOR STM300 4V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EnOcean |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | - |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| فعلی @ Pmpp | 4.5µA |
| بسته بندی/مورد | Cell (8) |
| ولتاژ @ Pmpp | 3V |
| اندازه/ابعاد | 1.378" L x 0.504" W x 0.043" H (35.00mm x 12.80mm x 1.10mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 65°C |
| ولتاژ-مدار باز | 4V |
| اتصال کوتاه (Isc) | 6.5µA |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.39 | $1.36 | $1.33 |
حداقل: 1