C3P0112N-A
| سازندگان: | Electroswitch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rotary Switches |
| برگه داده ها: | C3P0112N-A |
| توضیحات: | SWITCH ROTARY 2-12POS 100MA 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Electroswitch |
| دسته بندی محصولات | Rotary Switches |
| سری | C3 |
| ویژگی | - |
| توقف شاخص | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Flatted (3.17mm Dia) |
| نوع نصب | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| زاویه پرتاب | 30° |
| پایان تماس | Silver |
| زمان تماس | Non-Shorting (BBM) |
| طول محرک | 9.52mm |
| تعداد عرشه | 1 |
| نیروی عملیاتی | - |
| مدار در هر عرشه | SP12T |
| تماس با مواد | Brass |
| سبک ختم | PC Pin |
| عمق پشت پانل | 22.38mm |
| تعداد پوزیشن ها | 2 ~ 12 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 28V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 100mA (AC), 250mA (DC) |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 6.76mm Dia |
| تعداد قطب در عرشه | 1 |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.07 | $31.43 | $30.80 |
حداقل: 1