6600-63-01
| سازندگان: | Electroswitch |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories - Boots, Seals |
| برگه داده ها: | 6600-63-01 |
| توضیحات: | TOGGLE HALF BOOT BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Electroswitch |
| دسته بندی محصولات | Accessories - Boots, Seals |
| نوع | Toggle, Half Boot |
| رنگ | Black |
| سری | 6600 |
| ویژگی | - |
| مواد | Silicone Rubber |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | 15/32-32 NS-2B |
| قابلیت نصب | Front of Panel |
| اندازه/ابعاد | 0.412" (10.46mm) Height |
| قطر عملگر | 0.100" (2.54mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | Environment Sealed |
| دمای عملیاتی | -70°C ~ 204°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 6600 Series |
در انبار 13 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.22 | $2.18 | $2.13 |
حداقل: 1