TR2/6125FF375-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | TR2/6125FF375-R |
| توضیحات: | FUSE BRD MNT 375MA 125VAC 72VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | 6125FF |
| مصوبات | cULus |
| نوع فیوز | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | 2410 (6125 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 72V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 375mA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50A |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1