S506-3.15-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | S506-3.15-R |
| توضیحات: | FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | S506 |
| مصوبات | BSI, CCC, CSA, CURUS, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE |
| نوع فیوز | Cartridge, Glass |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| ذوب من ² t | 96.4 |
| نوع نصب | Holder |
| زمان پاسخ | Slow Blow |
| بسته بندی/مورد | 5mm x 20mm |
| اندازه/ابعاد | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| مقاومت DC سرد | 0.0185 Ohms |
| ولتاژ امتیاز-AC | 250V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3.15A |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 35A |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.15 | $4.07 | $3.99 |
حداقل: 1