KW-5R5C684-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| توضیحات: | CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | PowerStor KW |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | -20%, +80% |
| خازن | 680mF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 5.5V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.846" Dia (21.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.348" (8.85mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 30Ohm @ 1kHz |