HCM1A0805-101-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | HCM1A0805-101-R |
| توضیحات: | FIXED IND 100UH - SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | HCM1A |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 100µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2-SMD, J-Lead |
| مواد هسته ای | Iron Powder |
| اندازه/ابعاد | 0.319" L x 0.315" W (8.10mm x 8.00mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | - |
| اشباع جریان | 2.7A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.213" (5.40mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SMD |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.31 | $1.28 | $1.26 |
حداقل: 1