HCM0703-150-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | HCM0703-150-R |
| توضیحات: | IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS, |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | HCM0703 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±15% |
| اندوکتانس | 14.9µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Iron Powder |
| اندازه/ابعاد | 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 127mOhm Max |
| اشباع جریان | 5A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 2.2A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.118" (3.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.21 | $1.19 | $1.16 |
حداقل: 1