FP1007R3-R22-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| توضیحات: | FIXED IND 215NH 61A 0.29 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Wirewound |
| سری | FLAT-PAC, FP1007 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 215nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 0.29mOhm |
| اشباع جریان | 50A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 61A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.295" (7.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |