EM359306VC
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets |
| برگه داده ها: | EM359306VC |
| توضیحات: | TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.81MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets |
| نوع | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| رنگ | Green |
| زمین | 0.150" (3.81mm) |
| سری | Euro-Mag EM3593 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 6A |
| ولتاژ-UL | 160V |
| جریان-IEC | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| گشتاور-پیچ | - |
| ورودی پلاگین سیم | - |
| تماس با مواد | Brass |
| تعداد سطوح | 1 |
| ارتفاع عایق | 0.362" (9.20mm) |
| سبک ختم | Solder |
| طول نوار سیم | - |
| جهت گیری سربرگ | Vertical |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| تماس با طول دم | - |
| مواد دی الکتریک | Thermoplastic |
| تعداد پوزیشن ها | 6 |
| موقعیت در هر سطح | 6 |
| پایان جفت گیری تماس | Tin |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | - |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.45 | $1.42 | $1.39 |
حداقل: 1