DRAQ127-100-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Arrays, Signal Transformers |
| برگه داده ها: | DRAQ127-100-R |
| توضیحات: | INDUCT ARRAY 2 COIL 9.63UH SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Arrays, Signal Transformers |
| ارتفاع | 0.315" (8.00mm) |
| سری | DRAQ127 |
| رأی | AEC-Q200 |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±25% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| تعداد کویل | 2 |
| اندازه/ابعاد | 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 165°C |
| سری امتیاز فعلی | 3.01A |
| امتیاز فعلی-موازی | 6.02A |
| سری اشباع کنونی | 4.48A |
| مقاومت دی سی (DCR) سری | 89mOhm Max |
| به موازات اشباع کنونی | 8.96A |
| مقاومت DC (DCR)-موازی | 22mOhm Max |
| سری های متصل به اندوکتانس | 38.5µH |
| به صورت موازی متصل به اندوکتانس | 9.63µH |
در انبار 1479 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1