DRA127-1R5-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | DRA127-1R5-R |
| توضیحات: | FIXED IND 1.5UH 15.32A 2.7 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | DRA |
| رأی | AEC-Q200 |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 1.5µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 2.7mOhm |
| اشباع جریان | 31.1A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 15.32A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.315" (8.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 165°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.67 | $1.64 | $1.60 |
حداقل: 1