BK/GFA-1-1/2
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | BK/GFA-1-1/2 |
| توضیحات: | FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | GFA |
| مصوبات | CSA, UL |
| نوع فیوز | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| اندازه/ابعاد | 0.146" Dia x 0.299" L (3.70mm x 7.60mm) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.5A |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50A |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.05 | $13.77 | $13.49 |
حداقل: 1