JCK-A-3R
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electrical, Specialty Fuses |
| برگه داده ها: | JCK-A-3R |
| توضیحات: | FUSE CARTRIDGE 100A 2.4KVAC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Electrical, Specialty Fuses |
| کلاس | R |
| سری | JCK-A |
| ویژگی | Indicating |
| مصوبات | UR |
| نوع فیوز | Cartridge |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Motor Protection |
| نوع نصب | Holder |
| زمان پاسخ | - |
| بسته بندی/مورد | Cartridge, Non-Standard |
| اندازه/ابعاد | 3.000" Dia x 10.8000" L (76.20mm x 274.00mm) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 2.4kV |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 100A |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50kA |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,004.64 | $984.55 | $964.86 |
حداقل: 1