ECL055-65E
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electrical, Specialty Fuses |
| برگه داده ها: | ECL055-65E |
| توضیحات: | FUSE CARTRIDGE 65A 5.5KVAC CYL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Electrical, Specialty Fuses |
| کلاس | E |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مصوبات | - |
| نوع فیوز | Cartridge |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Transformer Protection |
| نوع نصب | Bolt |
| زمان پاسخ | - |
| بسته بندی/مورد | Cylindrical, Blade Terminals |
| اندازه/ابعاد | 0.645" L x 0.118" W (16.38mm x 3.00mm) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 5.5kV |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 65A |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 63kA |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,150.04 | $1,127.04 | $1,104.50 |
حداقل: 1