CB212-30
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circuit Breakers |
| برگه داده ها: | CB212-30 |
| توضیحات: | CIR BRKR 30A PUSH-RESET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Circuit Breakers |
| سری | CB212 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع شکن | - |
| نور | - |
| نوع محرک | Push to Reset |
| نوع نصب | Holder |
| تعداد قطب | 1 |
| ولتاژ امتیاز-DC | 14V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 30A |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.63 | $18.26 | $17.89 |
حداقل: 1