C5237-2
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Strips and Turret Boards |
| برگه داده ها: | C5237-2 |
| توضیحات: | TERM STRIP 2P 0.625" THREAD STUD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Terminal Strips and Turret Boards |
| نوع | Terminal Strip |
| زمین | 0.625" (15.88mm) |
| سری | - |
| ویژگی | Flange |
| اندازه هیئت مدیره | 2.620" L x 0.750" W x 0.350" H (66.55mm x 19.05mm x 8.89mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله ردیف | - |
| نوع ترمینال | Threaded Stud |
| پایان تماس | Zinc |
| تعداد ردیفها | 1 |
| تماس با مواد | Brass |
| مواد هیئت مدیره | Thermoplastic |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| قطر سوراخ نصب | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.37 | $7.22 | $7.08 |
حداقل: 1