BK/MAX-80
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | BK/MAX-80 |
| توضیحات: | FUSE AUTO 80A 32VDC BLADE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | Clear |
| سری | MAX |
| مصوبات | - |
| نوع فیوز | Automotive |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Holder |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | Blade, Max |
| اندازه/ابعاد | 1.150" L x 0.350" W x 0.850" H (29.21mm x 8.89mm x 21.59mm) |
| ولتاژ امتیاز-DC | 32V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 80A |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 1kA |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.21 | $6.09 | $5.96 |
حداقل: 1