170M5196
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electrical, Specialty Fuses |
| برگه داده ها: | 170M5196 |
| توضیحات: | FUSE SQUARE 630A 1.3KVAC RECT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Electrical, Specialty Fuses |
| کلاس | - |
| سری | - |
| ویژگی | Indicating |
| مصوبات | CSA, UR |
| نوع فیوز | Square |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Electrical, Industrial |
| ذوب من ² t | 115000 |
| نوع نصب | Bolt Mount |
| زمان پاسخ | - |
| بسته بندی/مورد | Rectangular, Blade |
| اندازه/ابعاد | 3.150" L x 2.402" W x 2.953" H (80.00mm x 61.00mm x 75.00mm) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 1.3kV |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 630A |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 100kA |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $478.44 | $468.87 | $459.49 |
حداقل: 1