170M2682
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electrical, Specialty Fuses |
| برگه داده ها: | 170M2682 |
| توضیحات: | FUSE SQUARE 125A 1KV RECTANGULAR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Electrical, Specialty Fuses |
| کلاس | - |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, CSA, UL |
| نوع فیوز | Square |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| ذوب من ² t | 3000 |
| نوع نصب | Bolt Mount |
| زمان پاسخ | - |
| بسته بندی/مورد | Rectangular, Blade |
| اندازه/ابعاد | 1.870" L x 1.181" W x 2.362" H (47.50mm x 30.00mm x 60.00mm) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 1kV |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 125A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $107.66 | $105.51 | $103.40 |
حداقل: 1