17.5TDLSJ16
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electrical, Specialty Fuses |
| برگه داده ها: | 17.5TDLSJ16 |
| توضیحات: | FUSE 17.5KV 16AMP 2" DIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Electrical, Specialty Fuses |
| کلاس | - |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مصوبات | VDE |
| نوع فیوز | Cartridge |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | - |
| ذوب من ² t | 2900 |
| نوع نصب | Holder |
| زمان پاسخ | - |
| بسته بندی/مورد | Cartridge, Non-Standard |
| اندازه/ابعاد | 2.008" Dia x 11.496" L (50.80mm x 292.00mm) |
| مقاومت DC سرد | 104 mOhms |
| ولتاژ امتیاز-AC | 17.5kV |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1