16383-3
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Power Distribution |
| برگه داده ها: | 16383-3 |
| توضیحات: | POWER STUD BLOCK 3POS 380A 600V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Power Distribution |
| نوع | Power Stud Terminal Block |
| سری | Magnum® 163 |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد قطب | 3 |
| ولتاژ-دارای | 600V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 380A |
| خط سمت سیم/اندازه گل میخ | 500MCM (kcmil) - #6CU/AL |
| بار سیم/اندازه گل میخ | 3/8 - 16x1 Stud |
| نوع خط اتصال جانبی | Screw Connection |
| بار نوع اتصال به سمت | Stud |
| خط اتصالات جانبی در هر قطب | 1 |
| بار اتصالات جانبی در هر قطب | 1 |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $128.28 | $125.71 | $123.20 |
حداقل: 1