15600-08-20
| سازندگان: | Eaton-Bussmann Electrical Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuseholders |
| برگه داده ها: | 15600-08-20 |
| توضیحات: | FUSE BLOCK BLADE 30A PANEL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Bussmann Electrical Division |
| دسته بندی محصولات | Fuseholders |
| سری | 15600 |
| ولتاژ | - |
| اندازه فیوز | 0.76" L x 0.207" W x 0.752" H (19.3mm x 5.25mm x 19.1mm) |
| نوع فیوز | Blade |
| جهت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Panel Mount |
| پایان تماس | Tin |
| نوع fuseholder | Block |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| تعداد مدارهای | 8 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 30A |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | ATC, ATO |
در انبار 12 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $43.13 | $42.27 | $41.42 |
حداقل: 1