B84142C0250S081
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Line Filter Modules |
| برگه داده ها: | B84142C0250S081 |
| توضیحات: | LINE FILTER 1.5KVDC 250A CHASSIS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Power Line Filter Modules |
| سری | B84142C |
| فعلی | 250A |
| مصوبات | cUL, cUR, UL,UR |
| اندوکتانس | - |
| نوع فیلتر | Single Phase |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Converter |
| پیکربندی | Two Stage |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| سبک ختم | Terminal Post |
| ولتاژ-امتیاز AC | - |
| ولتاژ-امتیاز DC | 1500V (1.5kV) |
| فرکانس عامل | 50 ~ 60Hz |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 100°C |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $494.21 | $484.33 | $474.64 |
حداقل: 1