B82479A1333M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | B82479A1333M000 |
| توضیحات: | FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | B82479A1 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 33µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 66mOhm Max |
| اشباع جریان | 5.5A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.280" (7.11mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 2544 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.86 | $1.82 | $1.79 |
حداقل: 1