B82477P4562M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | B82477P4562M000 |
| توضیحات: | FIXED IND 5.6UH 7.15A 12.5 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | B82477P4 |
| رأی | AEC-Q200 |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 5.6µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 12.5mOhm Max |
| اشباع جریان | 8.3A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 7.15A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.335" (8.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 215 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1