B82464G4273M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | B82464G4273M000 |
| توضیحات: | FIXED IND 27UH SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | B82464G4 |
| رأی | AEC-Q200 |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 27µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | - |
| اشباع جریان | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.118" (3.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.92 | $0.90 | $0.88 |
حداقل: 1