B82432T1562K000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | B82432T1562K000 |
| توضیحات: | FIXED IND 5.6UH 750MA 260 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | SIMID |
| رأی | AEC-Q200 |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 10 @ 7.96MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 5.6µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2-SMD, J-Lead |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 260mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 750mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.134" (3.40mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1812 (4532 Metric) |
| بسامد-رزونانس خود | 38MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 7.96MHz |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.38 | $0.37 | $0.36 |
حداقل: 1