B82412A1222K
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | B82412A1222K |
| توضیحات: | FIXED IND 2.2UH 270MA 650 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | SIMID |
| رأی | AEC-Q200 |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 30 @ 7.96MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 2.2µH |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2-SMD |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 650mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 270mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.075" (1.90mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1210 (3225 Metric) |
| بسامد-رزونانس خود | 200MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 1MHz |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1