B82133A5302M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | B82133A5302M000 |
| توضیحات: | FIXED IND 10UH 3A 77 MOHM TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | B82133 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 10µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| مواد هسته ای | Iron |
| اندازه/ابعاد | 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 77mOhm |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | 69MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 875 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.53 | $1.50 | $1.47 |
حداقل: 1