B81141C1223M189
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | B81141C1223M189 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.022UF 20% 440VAC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | B81141 |
| رأی | X1 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 0.022µF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | EMI, RFI Suppression |
| فاصله سرب | 0.591" (15.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 440V |
| ولتاژ امتیاز-DC | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.492" (12.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1