B57891M1102J001
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Temperature Sensors - NTC Thermistors |
| برگه داده ها: | B57891M1102J001 |
| توضیحات: | THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K DISC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Temperature Sensors - NTC Thermistors |
| B0/50 | - |
| B25/50 | - |
| B25/75 | - |
| B25/85 | - |
| سری | - |
| B25/100 | 3930K |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 200mW |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W |
| ب تحمل ارزش | ±3% |
| طول سرب سیم | - |
| تحمل مقاومت | ±5% |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| مقاومت به در اهم @ 25 ° c | 1k |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.42 | $0.41 | $0.40 |
حداقل: 1