B43821A1337M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | B43821A1337M000 |
| توضیحات: | CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | B43821 |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 330µF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.394" (10.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 160V |
| طول عمر @ دما. | 3000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.787" Dia (20.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.260" (32.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 1A @ 120Hz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 560mOhm @ 120Hz |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1