B43750A4158M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | B43750A4158M000 |
| توضیحات: | CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | B43750 |
| رأی | - |
| امپدانس | 26 mOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 1500µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 1.248" (31.70mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Screw Terminals |
| ولتاژ-دارای | 350V |
| طول عمر @ دما. | 8000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 3.583" Dia (91.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 2.681" (68.10mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 10A @ 100Hz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 39mOhm @ 100Hz |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $118.43 | $116.06 | $113.74 |
حداقل: 1