B43547A9187M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | B43547A9187M000 |
| توضیحات: | CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | B43547 |
| رأی | - |
| امپدانس | 390 mOhms |
| بسته بندی | Tray |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 180µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.394" (10.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Snap-In |
| ولتاژ-دارای | 400V |
| طول عمر @ دما. | 8000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.984" Dia (25.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.457" (37.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 1.22A @ 100Hz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 290mOhm @ 100Hz |
در انبار 491 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.52 | $5.41 | $5.30 |
حداقل: 1