B41821A2108M000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | B41821A2108M000 |
| توضیحات: | CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | B41821 |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 1000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 6.3V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.394" Dia (10.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.532" (13.50mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 650mA @ 120Hz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 460mOhm @ 120Hz |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.11 | $0.11 | $0.11 |
حداقل: 1