B41689K7108Q001
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | B41689K7108Q001 |
| توضیحات: | CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | B41689 |
| رأی | - |
| امپدانس | 29 mOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | -10%, +30% |
| خازن | 1000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Automotive |
| فاصله سرب | - |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial, Can |
| ولتاژ-دارای | 40V |
| طول عمر @ دما. | 10000 Hrs @ 125°C |
| اندازه/ابعاد | 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 5.9A @ 10kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 329mOhm @ 100Hz |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.09 | $3.03 | $2.97 |
حداقل: 1