B37984M5684K000
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | B37984M5684K000 |
| توضیحات: | CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | B37984M |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | Formed Leads - Kinked |
| خازن | 0.68µF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Automotive |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| اندازه/ابعاد | 0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.098" (2.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1