B37981F1471K051
| سازندگان: | EPCOS (TDK) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | B37981F1471K051 |
| توضیحات: | CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EPCOS (TDK) |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | B37981F |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | Formed Leads |
| خازن | 470pF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Automotive |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| اندازه/ابعاد | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.098" (2.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1